Dekenale Stadskerk Sint Martinus Weert
klik op de foto voor een vergroting
openingstijden sint martinuskerk weert
open_toren_dagen_2018
Lourdes2018
Groot Sint Martinuskoor
Paradisumkoor Weert
rondleidingen Sint Martinuskerk Weert
vrijdag 17 augustus
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 18 augustus
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 19 augustus 20e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

maandag 20 augustus H. Bernardus, abt en kerkleraar
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 21 augustus H. Pius X, paus
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 22 augustus H Maagd Maria, koningin van hemel en aarde
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 23 augustus H. Rosa van Lima, maagd
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 24 augustus H. Bartolomeüs, apostel
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 25 augustus
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 26 augustus 21e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Orgelmis

maandag 27 augustus H. Monica
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 28 augustus H. Augustinus, bisschop en kerkleraar
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 29 augustus Marteldood H. Johannes de Doper
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 30 augustus
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 31 augustus
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 1 september
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 2 september 22e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

maandag 3 september H. Gregorius de Grote
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 4 september
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 5 september
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 6 september
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 7 september
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 8 september
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 9 september 23e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Groot St. Martinuskoor Kurze Festmesse in F. van I. Reimann
11:15 uur Doop: Brian Meuleneers

maandag 10 september
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 11 september
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 12 september
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 13 september H. Johannes Chrysostomus
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 14 september Kruisverheffing
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 15 september
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 16 september 24e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

maandag 17 september H. Lambertus, bisschop en martelaar
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 18 september
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 19 september H. Januarius, bisschop en martelaar
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 20 september
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 21 september H. Matteüs, apostel en evangelist
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 22 september
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 23 september 25e zondag door het jaar
11:00 uur Feestelijke Kermismis op het kermisterrein (Bassin Autoscooter)

maandag 24 september
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 25 september
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 26 september HH. Cosmas en Damianus, martelaren
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 27 september H. Vincentius de Paul, priester
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 28 september H. Wenceslaus, martelaar
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 29 september
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Geen heilige mis

"zondag 30 september 26e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Groot St. Martinuskoor Deutsche Messe van F. Schubert

"
maandag 1 oktober H. Teresia van het kind Jezus
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 2 oktober HH. Engelbewaarders
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 3 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 4 oktober H. Franciscus van Assisi
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 5 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 6 oktober
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 7 oktober 27e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 8 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 9 oktober HH. Dionysius, bisschop, en gezellen, martelaren
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 10 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 11 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 12 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 13 oktober
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 14 oktober 28e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 15 oktober H. Teresia van Jezus, maagd en kerklerares
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 16 oktober H. Hedwig, kloosterlinge
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 17 oktober H. Ignatius, bisschop en martelaar
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 18 oktober H. Lucas, evangelist
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 19 oktober HH. Johannes de Brébeuf en Isaac Jogues
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 20 oktober
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 21 oktober 29e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 22 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 23 oktober H. Johannes van Capestrano, priester
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 24 oktober H. Antonius Maria Claret, bisschop
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 25 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 26 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 27 oktober
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 28 oktober 30e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 29 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 30 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 31 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 1 november Allerheiligen
19:00 uur Allerheiligen

vrijdag 2 november Allerzielen
19:00 uur Allerzielen met uitreiken Allerzielenprentjes

zaterdag 3 november
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 4 november 31e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering Requiemmis met uitreiken Allerzielenprentjes

maandag 5 november
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 6 november Alle heilige verkondigers van het geloof in onze streken
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 7 november H. Willibrord, bisschop
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 8 november
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 9 november
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 10 november
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 11 november 32e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 12 november H. Josafat, bisschop en martelaar
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 13 november
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 14 november
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 15 november H. Albertus de Grote, bisschop kerkleraar
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 16 november H. Margarita van Schotland & H. Gertrudis
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 17 november
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 18 november 33e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 19 november
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 20 november
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 21 november Opdracht van Maria in de tempel
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 22 november H. Cecilia, maagd en martelares
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

sitemap contact locaties beheer